Genel Açıklama
Herkesin içinde boğulduğu sıradan ve monoton bir hayattan kurtulmak, yeni arkadaşlıklar edinmek artık günümüzde bir çok kişinin aradığı ortak bir amaç haline gelmiştir. İşte bu noktada Perla Sanat olarak sizlere sadece bir enstrüman çalma deneyimi ya da resim yapma deneyimi kazandırmaktan öte, sosyal bir çevre, kendini ifade etme yeteneğinde gelişim ve yaşamsal kalite artışı vaat ediyoruz.

Bunun için de herkese ortak uygulanan standart kalıp eğitim programlarını tercih etmiyor, kişiselleştirilmiş eğitim müfredatı uyguluyoruz. Tüm eğitmenlerimiz alanlarında uzman, müzik öğretmenliği mezunu, ve pedagojik eğitimini tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

Ders programlarımızı, kursiyeri sıkmayacak, bunaltmayacak esneklikte hazırlıyoruz. Amacımız ve vizyonumuz önce şehrimizde, sonra ülkemizde gerçek sanatsal eğitimin standartlarını ortaya koyabilmektir.
Çalışma Saatleri
Kurumumuz haftanın 7 günü Sabah 9:00 akşam 23:00 hizmet vermektedir.Kurs saatlerimiz öğrenci ve öğretmenlerin uygun saatlerine göre seçilir, olası bir gelememe durumunda ders telafisi yapılmak üzere ertelenir.
Katılım Şartları
Fotoğraflar
Videolar