Genel Açıklama
Anamur Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu 27 Kasım 2015 Cumartesi günü Kaplan Düğün Salonunda Öğretmenler Günü dolayısıyla konser verdi.

Tamamı çeşitli mesleklerden gönüllülerden oluşan 53 kişilik koronun şefliğini Anamur Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi Müzik ve Halkoyunları Sorumlusu Hakan Uysal yaptı. Kaplan Düğün Salonun’ da gerçekleştirilen konser’ e katılım oldukça yoğun oldu.

Programa Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen İbrahim Tuna Güler, Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Suzan Kalaycı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Temsilcileri, Muhtarlar, Basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

4. Konserini gerçekleştiren Anamur Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, yurdumuzun birçok yöresine has en güzel türküler ve ezgiler ile sahne aldı. Türk Halk Müziği Korosu beraber ve sola şarkılar ile katılımcılara muhteşem bir gece yaşattı. Program sonunda Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe koro adına Şef Hakan Uysal’a plaket ve teşekkür belgelerini verdi. Başkan Türe tüm koro üyelerine tek tek çiçek verdi.

Gece alkışlarla son buldu.
Çalışma Saatleri
Katılım Şartları
Fotoğraflar
Videolar