Genel Açıklama
Bayraklı Belediyesi Türk Halk Müziği korosu solistler geçidi özel konseriyle Bayraklı ve sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye'nin yedi bölgesinden oluşan Halk Müziği eserlerinden oluşan repertuar, dinleyicilerden tam not aldı. Bayraklı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu?nun Havuz Düğün Salonu?nda düzenlenen Solistler geçidi özel konseri?ne Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve eşi Bahriye Karabağ, Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Levent Ölçer, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Bayraklı Halkı ve sanatseverler katıldı.

Korolarımız birbirinden yetenekli
Bayraklı'nın çalışanından halkına kadar birçok kesiminin Belediye Korolarına yakın ilgi gösterdiğini dile getiren Başkan Hasan Karabağ, "İçerisinde çalışan arkadaşlarımızın da olduğu korolarımız oldukça yetenekli. Başlarında da Özge Gökçe gibi bir hocaları var. Sizleri bundan sonra daha güzel günlerde de dinlemek istiyoruz" dedi.

Türküler çok beğenildi
Bayraklı Belediyesi çalışanları ve vatandaşlarından oluşan birbirinden yetenekli 23 koristten oluşan Türk Halk Müziği Korosu'nu şef Özge Gökçe yönetti. Konsere TRT sanatçısı Sebahattin Gülümser konuk oldu. Dinleyiciler Gülümser?in seslendirdiği Türkülere hep bir ağızdan eşlik etti.
Çalışma Saatleri
Katılım Şartları
Fotoğraflar
Videolar